Арестович шокував всіх заявою про HIMARS: Хочу, щоб ви знали про це: всього 4 такі системи за 20 днів здатні зачистити 100 основних цілей по всьому фронту в нуль

Арестович про HIMARS Це смертельна зброя. Нам їх не потрібно кілька десятків. Досить кілька одиниць.

“Дивись, вони укладають за 70 км 90 км бч, точність + -3 метри Високоточна зброя. 4 хімарса здатні за 20 днів зачистити більше 100 основних цілей по всьому фронту в нуль” – сказав в відео-стрімі Арестович.

Перехопити ракету дуже складно, тому що під час польоту вона коригує себе і на ходу. Це буде катастрофа для Росії, 4 вже приїхало.

4 ще пообіцяли, за 10 днів уже буде 10 штук вистачить закошмарити в нуль все рос-групування.

“Насправді вони бояться. Знаєте, чого вони бояться? Про це взагалі не заведено говорити. Що ми станемо занадто сильними і після перемоги у війні впадемо в якийсь такий хортизм угорського типу (хортизм – режим в Угорщині 1920–1944 років з елементами авторитаризму, він був сфокусований на поверненні втрачених земель. – “ГОРДОН”) і побіжимо негайно відвойовувати Білорусь, Молдову…

А не дай боже, як каже дехто (я не казатиму хто), “ви на захід розвернетеся”. “Що ми з вами робитимемо? Ви найбоєздатніша армія Європи”. Цитую прямо: “А якщо раптом ви захочете йти на захід, що з вами робити?” – переказав розмову із західними союзниками Арестович, передає Гордон.

Гордон здивувався таким розмовам і перепитав, що, на думку союзників, Україна робитиме у західних країнах.

“Я їм теж кажу: “Ви що, збожеволіли, чи що?” Вони кажуть: “А зачекайте. У політиці всяке буває. Ми маємо передбачати далеко й високо тощо”. Розумієте, так? Вони кажуть: “Ви – найсильніша армія Європи – поза Європою опиняєтеся”. – “Так ми за ваші цінності воюємо, ми за вас, просимося до Євросоюзу та НАТО, прийміть – і ми будемо вашими, і ні на кого не нападемо”.

– “Е, ні, це дуже складне рішення”, – розповів Арестович. – Тому вони дають, але дають так, щоб ми не стали надто сильними. Але те, що вони дають, коли воно за місяць-півтора підійде, дасть змогу вирішити завдання, наприклад, нашого успішного контрнаступу на конкретному напрямку”.