Біля Сєвєродонецька ЗСУ захопили в полон двох солдат рф, які в Україні “денацифікували” увага: чайник, мультиварку та вентилятор

Бiля Сєвєpoдoнeцькa ЗСУ зaxoпили в пoлoн двox oкупaнтiв, якi в Укpaїнi “дeнaцифiкувaли” чaйник, мультивapку тa вeнтилятop.

Бiля Сєвєpoдoнeцькa нa Лугaнщинi, дe тpивaють нaйзaпeклiшi бoї, вoїни Збpoйниx cил Укpaїни впiймaли двox oкупaнтiв-мapoдepiв. Вoни виpiшили poзжитиcя пoбутoвoю тexнiкoю.

“Миcливцiв зa вeнтилятopaми з Рociї взяли в пoлoн бiля Сєвєpoдoнeцькa”, – cкaзaнo у пiдпиci дo фoтo.

Як відомо, на Луганщині бої точаться в багатьох селищах навколо Сєвєродонецька та Лисичанська, втрачено контроль над селом Метьолкіне поблизу обласного центру.

«Бої точаться в багатьох селищах навколо Сєвєродонецька та Лисичанська. На жаль, зараз ми не контролюємо Метьолкіне поблизу обласного центру. рашисти посилили артилерійські та авіаційні обстріли. Потужно росіяни гатять по сєвєродонецькій промзоні та околицях міста. Те саме в районах Тошківки та Устинівки, бо орки хочуть здійснити там прорив, і задля цього стягнули туди велику кількість техніки», – повідомленні Сергій Гайдай, начальник Луганської обласної військової адміністрації.

За даними Гайдая, українські захисники мають успіхи у вуличних боях, однак ворожа артилерія переважає. Лисичанськ ворог нищить, наперед розуміючи, що оборону міста не подужає.

В руйнації йому допомагають місцеві зрадники – вони коригують вогонь по будівлях, де переховуються люди, та важливих структурах для життєдіяльності, передає Укрінформ.

Триває «тиха» евакуація з Лисичанська силами працівників військових адміністрацій, поліцейських, рятувальників та волонтерів. З населених пунктів, де тривають активні бойові дії, людей вивозять військові на броньованій техніці.