Білоруські війська вже почали! З’явилась інформація, що прямо зараз на прикордонних ділянках з Україною Збройні сили РБ здійснюють мінування лісових доріг, об’їзних шляхів та мостів

На прикордонних з Україною територіях Збройні сили Республіки Білорусь посилюють заходи щодо охорони державного кордону. Одночасно ними здійснюється мінування лісових доріг, об’їзних шляхів та мостів.

Про це йдеться у вечірньому (на 18:00) зведенні Генерального штабу України, передає Obozrevatel. Зазначається, що зберігається загроза завдання противником ракетних та авіаційних ударів із території Білорусі.

“На Волинському та Поліському напрямках основні зусилля Збройних сил Республіки Білорусь зосереджені на посиленні заходів щодо охорони державного кордону. Одночасно здійснюється мінування лісових доріг, об’їзних шляхів та мостів у прикордонних із нашою державою районах. Зберігається загроза завдання противником ракетних та авіаційних ударів із території Республіки Білорусь”, – йдеться у повідомленні.

Водночас на Сіверському напрямку активних дій не спостерігається. Лише відзначається переміщення артилерійських та мотострілецьких підрозділів, що перебували в районах відновлення.

Як відомо, у Гомельській області Білорусі, яка межує з Україною, запланували так звані планові навчання. Вони мають відбутися з 22 червня по 1 липня.

31 травня в Білорусі зняли з баз зберігання танки та бойові машини піхоти. Озвучувалась ймовірність, що ця техніка буде передана на потреби країни-агресора Росії, щоб компенсувати її втрати на війні проти України.

2 червня Білорусь почала стягувати бронетехніку до кордону з Україною. Зокрема, з Гродно до Брестської області перекинули ешелон із понад 50 одиниць техніки.