“Бл*ха, що вони там їдять, чим вони їх годують? В мережі з’ясували, що цьому чуваку з російського військкомата 55 років” – блогер

Публікуємо допис популярно блогера Сергія Наумовича: “В мережі з’ясували, що цьому чуваку з російського військкомата 55 років. Бляха, що вони там їдять, чим вони їх годують? Це ж жах якийсь!

Населення в 55 років виглядає як обісцяні трупи, а вони пішли в Україну «рятувати» громадян від віртуальних фашистів, витрачаючи сотні мільярдів доларів на це, вбиваючи людей і не рахуючи свої втрати живої сили.

Замість того, щоб щось зробити для своїх громадян. Замість того, щоб зробити нормальні туалети в школах, наприклад. ДБ. Зробіть щось для своїх! Ось цьому пану на фото потрібно тарілку теплого супу з куркою, наприклад.”- написав Сергій Наумович.

Військкомат міста Конаково Конаковського району записав відеозапрошення на війну в Україну

Військовий комісар Юрій Неговора завдяки своєму зверненню хотів залучити максимальну кількість новобранців. Але вийшло так собі.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.