Британська розвідка озвучила плани Росії щодо Києва: опубліковано подробиці

Британські спецслужби не виключають, що вже найближчими днями російська армія зробить чергову спробу захопити Київ. Після переговорного процесу у Стамбулі російська сторона обіцяла розпочати поступове виведення своїх військ з території Київської та Чернігівської областей, щоб український уряд почав працювати за мирним договором.

Проте британська розвідка стверджує, що вже найближчими днями окупанти знову спробують пробитися до Києва.

Сьогодні, 31 березня, Міністерство оборони Великобританії на своїй сторінці у Twitter опублікувало пост про плани РФ щодо Києва.

Окупанти продовжують утримувати свої позиції на захід та схід від Києва. Не виключено, що незабаром ворог спробує вдатися до чергового штурму, щоб пробити дорогу до столиці України.

Продовжує РФ нарощувати війська та на Чернігівському напрямку. Обстріли регіону продовжуються щодня, а сам ворог намагається взяти у кільце обласний центр.

Британська розвідка повідомляє, що активні дії проводить противник і на Маріупольському напрямку, намагаючись взяти місто. При цьому розвідка визнає той факт, що Росії складно розосередити наступальні сили відразу в декількох напрямках.

Раніше ми повідомляли, що бійці ЗСУ 30 березня несподівано пішли на штурм села Слобода на Чернігівщині. Внаслідок цього ворог утік з поля бою, а Чернігів тепер не вдасться взяти в кільце.