“Будуть бити по самому Путіну та його бункеру”: відомий експерт зробив важливе повідомлення про можливість ядерної війни

Президент РФ Володимир Путін навряд чи зважиться розв’язати ядерну війну, загроза, що ядерна зброя стане останнім аргументом у війні, дуже низька.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі 24 каналу, передає УНІАН.

За його словами, Захід не дозволить Путіну перевести війну в ядерну, ніхто не захоче мати у центрі Європи “ядерний смітник” і ризик радіоактивного забруднення будь-якої країни європейського континенту. Тому це питання чітко відстежують.

“Колективний Захід не дозволить перевести цю війну в ядерну, – зазначив Жданов. – Путіну дали чітко зрозуміти, що завдадуть превентивного удару по центру прийняття рішень, як тільки почнуть розмови про застосування ядерної зброї”.

Як пояснив експерт, це означає, що бити будуть по самому Путіну та його бункеру.

Нагадаємо, радник з національної безпеки Великобританії Стівен Лавгроув попередив про зростання ризиків вступу Заходу в ядерний конфлікт з Китаєм або Росією через розрив комунікації з двома країнами.

“Два монолітних блоки часів Холодної війни – СРСР і НАТО – хоча і не без тривожних ударів – змогли досягти загального розуміння доктрини, яке сьогодні відсутнє”, – сказав він.