“Чекала поліція біля літака”: зірка “95 Кварталу” під час перельоту влаштувала скандал

Анна Саліванчук, зірка комедійного серіалу “Одного разу під Полтавою” виробництва Студії “Квартал 95” поскаржилася на неприємну ситуацію, яка трапилася з нею в літаку.

Про це 36-річна актриса розповіла у своїх Instagram-сторіз передає РБК-Україна.

Анна разом з сім’єю відпочивала на єгипетському курорті Хургада, а по поверненню додому з молодшим, однорічним сином Микитою трапилася неприємність.

У дитини виникли проблеми з травленням, вона кричала. Разом з малюком Анна була біля аварійного виходу, де він заспокоювався. А ось бортпровідник наполягав на тому, щоб Анна сіла на своє місце

“Нікітос почав плакати і заважав звичайно ж всьому літаку. Я дуже не люблю, коли діти заважають всьому літаку, тому я пішла з ним гуляти по всьому літаку, щоб його розвеселити. Він зупинився там, де найширший аварійний вихід і почав повзати туди сюди. Я запитала у людей, чи не заважає вам мій син”, – розповідає дівчина.

Пасажири відповіли, що все гаразд. Але хлопчик почав розкидати “пакетики”, що знаходяться біля аварійного виходу, що викликало обурення бортпровідника.

Співробітник авіакомпанії наполягав, щоб Анна разом з дитиною зайняла своє місце. Актриса не погодилася і обізвала бортпровідника “негарним словом”.

По приземленню, Анну Саліванчук чекала поліція біля літака. У підсумку правоохоронці посміялися, коли з’ясували причину виклику. Штраф зірці не виписали, а бортпровідник навіть не вийшов, щоб пояснити, що ж сталося.