Чому Україна не стріляє по військових об’єктах на території Росії: пояснює Арестович

Росія регулярно бомбить різні цивільні та військові об’єкти України. Але Збройні Сили чомусь взагалі не завдають удари у відповідь по військових цілях на території Росії. Чому так – пояснює Олексій Арестович.

Про це радник глави Офісу Президента Олексій Арестович розповів в інтерв’ю. Журналіст попросив уточнити, чи є в ЗСУ можливість завдавати удари по території Росії. Якщо так – то чому ж тоді цього не роблять.

Стріляти по території Росії можемо, але є один нюанс. За словами Арестовича, в Збройних Сил України є відповідна зброя, яка допомогла б стріляти по військових об’єктах Росії. Однак можуть бути негативні наслідки.

Є можливість. Але це буде величезний аргумент для тих, хто каже, що українці – агресори. Навіщо їм додавати мотивації? – пояснив Арестович.

Нагадаємо, ЗСУ звільнили Миколаївську область від російських окупантів і потрошки почали витісняти у Херсонській. Однак повернути Херсон – це досить складне завдання.

Перейти Дніпро угрупуванням, яке буде здатне звільнити Херсон – дуже важка робота. Зважаючи на те, що шлях для російської авіації від Криму дуже короткий, це все буде під постійною загрозою повітряних ударів, – пояснив Арестович.

Статистика втрат окупантів на сьогодні: 17 300 людей, 605 танків та 131 літаків. Такі дані оприлюднив Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 30 березня.