Депутати люди не бідні, потерплять, встановити мінімальну з/п нардепам, також заборонити начислення премій, надбавок за тяжку працю і скасувати всі пільги – Опублікована петиція

До Президента Володимира Зеленського звернулися з про встановленням депутатам та міністрам заробітної плати в розмірі мінімального окладу на час воєнного стану та 2 роки після його закінчення або скасування набрала необхідних для розгляду 25 тис. голосів.

“Депутати люди не бідні, потерплють. Також слід заборонити начислення премій, надбавок за тяжку працю, скасувати всі пільги. Терпіти повинні всі, а не тільки прості люди!”, – вважає автор.

Відповідна петиція на сайті Президента набрала необхідні 25 тисяч, і тепер її розгляне Зеленський.

Про це свідчать дані на сайті Президента.

Відповідну петицію було зареєстровано 10 червня 2022 року, і станом на 27 липня вона набрала 25 522 голоси. Її ініціатор, Олексій Тіняков, просить Зеленського на час воєнного стану та два роки після його закінчення встановити зарплату депутатам та міністрам України на рівні мінімального окладу праці та спрямувати зекономлені гроші на потреби населення та армії.

Інформація про початок розгляду електронної петиції главою держави публікується у розділі електронних петицій на сторінці “На розгляді” не пізніше ніж через 3 робочі дні після надходження необхідної кількості підписів на її підтримку.

Розгляд петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше 10 робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок розгляду

Про підтримку чи непідтримку петиції публічно оголошується Президентом на його веб-сайті.

Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення розгляду публікується у розділі електронних петицій на сторінці “З відповідями”, а також надсилається письмово автору (ініціатору) такої петиції.

Як повідомлялося раніше, на засіданні Верховної Ради 19 липня народні депутати підняли собі виплати та надбавки.