Доки я ще живий, хочу вам повідомити.. Олег Сенцов eкcтpeнo вийшов на зв’язок: “Ні до 10 червня, як вони прагнули, ні до 210-го їм не вдасться захопити, ані Сєвєродонецьк, ані усю Луганську область”

Рашистам не вдалося захопити, ані Сєвєродонецьк, ані усю Луганську область, ані оточити Лисичанськ. Ні до 10 червня, як вони прагнули, ні до 210-го їм це теж не вдасться.

Так, окупантам ще вдається захоплювати маленькі шматочки української землі, буквально вигризаючи їх в нас, випалюючи все вогнем та просуваючись вперед зі швидкістю приреченої черепахи.

Так, в них досі більше техніки, снарядів, літаків. Так, в них ще залишилась достатня кількість живої сили, яку ще треба перемолоти.

Але, судячи з перехватів розмов звичайних оркив, вже ніхто з них не прагне наступати на Київ та штурмувати Львів. Єдина їхня мета – це вижити, та звалити якомога швидше на свої мордорськи болота.

Ми ж мріємо про звільнення усієї нашої землі – звідси, від Донбасу, через Південь до самого мису Фіолент у Криму. Ми обов’язково будемо там, як би нам не було зараз важко. Тому що ми українці, а це значить – незламні!

Олег Сенцов

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.