Дуда просто “красунчик”! Вийшов і на весь світ видав: Макрон, канцлер Шольц! Що вони роблять? Мене вражають усі ті переговори, які зараз ведуться з Путіним

Президент Польщі Анджей Дуда розкритикував ідею переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним на тлі вторгнення Росії в Україну.

Про своє ставлення він розповів в інтерв’ю німецькій газеті Bild, передає УНІАН, відповідаючи на запитання, чи боїться канцлер Німеччини Олаф Шольц Путіна, якщо, як і президент Франції, вважає, що “рішення може бути тільки шляхом переговорів”.

“Мене вражають усі ті переговори, які зараз ведуться з Путіним. Канцлер Шольц, президент Еммануель Макрон. Ці розмови марні. Що вони роблять?

Вони лише узаконюють особу, відповідальну за злочини, вчинені російською армією в Україні. Він несе за це відповідальність. Він вирішив ввести туди війська. Йому підпорядковуються командири. Володимир Путін. Хто-небудь так розмовляв з Адольфом Гітлером під час Другої світової війни?

Хтось казав, що Адольф Гітлер мав зберегти обличчя? Що ми повинні діяти так, щоб не принизити Адольфа Гітлера? Я не чув про таке”, – заявив Дуда.

Він також зазначив, що жодну угоду щодо війни в Україні не може бути ухвалено без згоди українського уряду, а ситуація здатна розв’язатися за допомогою підтримки української оборони.

“Я був би найбільше зацікавлений в тому, аби українська оборона отримала таку підтримку, щоб витіснити росіян зі своєї території”, – сказав президент Польщі.

Як повідомлялось, президент Польщі Анджей Дуда в середу, 8 червня, розпочав турне країнами Південної Європи, щоб переконати підтримати надання статусу кандидата на членство в ЄС для України.