Дивні речі почали робитись в Білорусі: повідомляється, що всіх офіцерів Збройних сил, які з політичних мотивів почали масово звільнятись, беруть на облік. Курсантам пропонують їхати на війну

Багато білоруських офіцерів, які не згодні з політичним диктаторським режимом самопроголошеного президента Олександра Лукашенка, масово звільняються.

Тож зараз у країні брак середньої офіцерської ланки – капітанів та майорів. Про це розповів Сергій Бульба, білоруський опозиціонер, передає 24 канал.

За його словами, люди самі пишуть рапорти, посилаючись на вислугу років, навіть не дочекавшись офіційної пенсії.

“Вже навіть по міністерству (оборони Білорусі – ред.) дали наказ скласти список усіх офіцерів, які звільнилися з політичних мотивів”, – зазначив Бульба.

Ніхто не знає, навіщо це робиться.

Крім цього, почастішали випадки, коли до курсантів приходять люди з білоруських військкоматів й пропонують від імені росіян підписати контракт й відправитись на війну проти України з боку Росії. Це особливо стосується тих білорусів, які проходили російські військові навчання.

Білоруси масово покидають країну

Багато людей також зараз виїжджають з країни та відкривають гуманітарну візу. Через значний попит на неї люди стоять у великих чергах, додав Бульба.