“Гатовиє мужикам яйца атстрєлівать!”: командир розвідувальної роти окупантських десантників заявив, що якби не “колективний захід”, то вони за 2-3 дні порішали б націоналістів

Командир розвідувальної роти тульських десантників “Байкал” вибухнув безглуздою пропагандою про війну в Україні. Він стверджує, що росіяни могли б захопити країну за два-три дні, проте тут нібито воюють солдати із Заходу.

Окупант цинічно заявив, що йому “шкода” український народ, а от “екстремістів” – ні. Відповідне відео пропагандистів знайшов у мережі український блогер і військовослужбовець Анатолій Штефан (“Штірліц”). Він поділився роликом у Telegram, передає Obozrevatel.

Російський військовий сказав, що Україна “трохи більша за Московську область”, але вони сидять тут уже 2,5 місяці.

“Щодня в них танки, танки, танки… При чому зброя – це все було американське”, – емоційно сказав ворог.

Він озвучив типове виправдання для російського глядача, чому “спецоперація” так затягнулася й чому перемогти ЗСУ не вдається. Російський військовий заявив: мовляв, тут вони борються із західними найманцями.

Крім того, командир розвідроти поділився байкою: нібито за Україну воював польський снайпер, якого окупанти ліквідували, а потім дивувалися його “навороченій” техніці.