Готуються до загострення! Військові отримують наказ вивезти сім’ї вглиб країни – правди їм не кажуть. У Калінінграді росіяни очікують на ескалацію

Військовослужбовці у російському Калінінграді, що знаходиться в акваторії Балтійського моря, отримують наказ вивезти свої сім’ї та майно. Дехто з них не розуміє причин таких розпоряджень.

Про це розповів журналіст Роман Цимбалюк. Він зазначив, що у зв’язку із заявами вищого військово-політичного керівництва Росії командування 11 армійського корпусу готується до загострення ситуації в області, повідомляє 24 канал.

“Наразі керівний склад 11 АК та деяких підлеглих військових частин вивозить сім’ї разом зі своїм майном углиб території Росії. До того ж як завжди, підлеглий особовий склад ні про що не інформують, тому військовослужбовці, які знають про вивезення сім’єю командування, здивовані”, – написав Цимбалюк.

Росіяни погрожували Україні блискавичною війною та захопленням територій, але наразі риють шанці та зводять оборонні споруди на території Брянської та Курської областей. Про це розповіли у Генеральному штабі Збройних Сил України. Також загарбники на кордоні посилюють систему протиповітряної оборони.

Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко розповів, що ворог в Курській та Брянській областях зосереджує військові формування та намагається залякати українців. Проте загарбники не поновлюють наступ.

Британська розвідка заявляє, що Росія позбувається від вищого військового командування, яке причетне до неуспіху “спецоперації” в Україні. Впродовж кількох минулих тижнів посад позбулися кілька високопоставлених командирів.

Зокрема, генерал-лейтенанта Сергія Кисіля більше не керуватиме 1-ю гвардійською танковою армією, бо не загарбав Харків. Також відсторонили віцеадмірала Ігоря Осипова, що командував Чорноморським флотом. Причиною є крейсер “Москва”, який пішов на дно.