Гребіть куди подалі! “Гарпуни” вже летять по ваші “відра”! Протикорабельні ракети від союзників цілком можуть досягнути о. Зміїний і ворожих кораблів

Україна отримала протикорабельні ракети “Гарпун”. За словами Олексія Арестовича, українські військові знайдуть для них потрібне використання: “Гарпунами” цілком можна дістати до острова Зміїний.

Після затоплення крейсера “Москви” російські кораблі стали значно обережнішими. Аби підбити чергове вороже судно, додав Арестович, потрібне, аби воно зайшло в зону ураження “Гарпунами”.

“Їх (“Гарпуни” – ред.) нам мають передати, або за заявою деяких гарячих голів у пресі, вони вже перебувають в Україні. Подивимось. Але от після “Москви” росіяни “відгребли” подалі, і дуже не хочуть підходити, бо ніхто не хоче опинитись на кораблі, що тоне”, – сказав радник голови Офісу Президента.

Саме тому росіяни максимально уникатимуть входження в зону ураження протикорабельними ракетами. Разом з тим, в цьому є позитив: російський флот відсунули на 200 кілометрів від українського узбережжя – в тому числі від маршруту, яким ідуть поставки зерна.

На острові Зміїний – зараз російський гарнізон

Арестович підтвердив, що на острові Зміїний – зараз російський гарнізон. Вони розгорнули там свою систему ППО. У росіян була проблема з потопленим українцями катером “Раптором”, адже він загороджував місце, де проводили розвантаження суден.

“Після того, як виконали роботи з підняття катера, вони і перекинули тоді туди ППО і почали поповнювати запаси. Але “Гарпуни” туди дістають”, – додав Арестович, передає 24 канал.