“Й**аний п**дець! Таксі до моргу”: українець показав моторошні залаштунки COVID-лікарні. Шокуючі фото

Львів накрило новою хвилею коронавірусу – в місті зашкалює кількість госпіталізацій хворих і навантаженість бригад швидкої. В мережі з’явився репортаж про те, яка насправді ситуація у львівських “ковідних” лікарнях.

Львів’янин Роман показав в Instagram залаштунки коронавірусного відділення, яке зазвичай намагаються приховати від об’єктивів камер. Він допомагав батькові, який перебував в одному з таких медзакладів Львова. У коротких Insta Stories хлопець розказав про моторошні речі передає Obozrevatel.

Роман два тижні не відходив від хворого батька і фіксував усе, що відбувалося довкола. Він щодня бачив смерть людей, які в муках помирали від COVID-19.

“Бог сюди забігає нечасто”, – написав Роман про ковід-лікарню.

Якщо під вікнами з’являється таке “таксі” – значить когось знову повезуть до моргу.

А от у такому брудному коридорі складають тіла померлих, поки по них не приїде “таксі” до моргу.

І навіть поява священника тут сповіщає про смерть.

Лікарі чи то від утоми, чи то від бездушності не вельми уважно ставляться до хворих, констатує Роман. Хоча за кожного хворого лікарня отримує гроші.

“Халатність лікарів перестала дивувати. На всі запитання одна відповідь – ну так буває, це корона. В результаті людей, які видужують, хапає інсульт, або ще якась зараза”, – розповів хлопець.

“Інколи здається, що виходу звідси немає”, – ділиться переживаннями Роман.

І ще кілька моторошних кадрів:

Хлопець разом зі своїм батьком пройшов 13 днів цього “пекла”. Зараз чоловіка виписали додому.

Але цю жорстоку сторону пандемії потрібно знати усім, щоб бути готовими до реалій, які чекають тих, хто потрапляє в такі відділення.