Я хочу, щоб це відео побачили як українці, так і вороги: Залужний виклав в інтернет перші кадри бойового застосування НАТОвського РСЗВ на фронті – шансів вижити після такого – немає!

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний показав потужність озброєння, яке Україна отримала від західних партерів. Зокрема, він опублікував потужне відео з передової, на якому продемонстрована робота американської реактивної системи залпового вогню на гусеничній базі M270 MLRS.

Відео, як M270 MLRS нищать російських окупантів, Залужний опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає УНІАН.

“Збройні Сили України вдячні нашим партнерам за непохитну підтримку і допомогу. Разом до Перемоги!”, – підписав відео головнокомандувач ЗСУ.

На відео українські військові демонструють і розповідають, як за допомогою M270 MLRS нищать окупантів. Цього разу вони виїздять, аби відпрацювати по цілі – складу боєприпасів противника.

До слова, перші реактивні системи залпового вогню M270 прибули в Україну лише в липні, а уже значно вплинули на ситуацію на фронті, як і інше важке озброєння, що надав Захід.

Раніше військовий експерт Сергій Грабський висловив думку, що для перелому ходу війни і перемоги над РФ Україні необхідно як мінімум 300 систем залпового вогню нового покоління, такого типу як HIMARS або M270 MLRS.