Я тут подивився телевізор і трішечки навіть оху*в! Там, у тєлєку, якась неймовірна кількість “експертів” з максимально серйозними хліборєзками роблять доволі пиз**ваті прогнози про війну

Публікуємо допис першого очільника Демократичної сокири та воїна ЗСУ Юрія Гудименка (обережно МАТЮК): “Я тут випадково подивився телевізор і трішечки напружився, і навіть охуїв, але без ентузіазму.

Там, у тєлєку, якась неймовірна кількість «експертів» з максимально серйозними хліборєзками роблять доволі пиздуваті прогнози про війну на найближчий час, у середньостроковій перспективі, на двадцять років уперед і так далі, оминаючи своєю думкою епоху Великої Галактичної Імперії і впритул наближаючись прогнозами до моменту теплової загибелі всесвіту.

Що ж, саме час поділитися своїм власним тестом на тему «Чи може людина робити нормальні воєнні прогнози».

Тест дуже простий. Якщо людина має зовнішні ознаки такої, що вона потенційно може бути мобілізована (зазвичай це костюм, краватка та наявність кадику, але можливі варіанти), задайте їй наступні питання:

– Чи знали ви, що буде повномасштабна війна?
(Відповіді «ні» не буде, готуйтесь одразу, бо який же «експерт» зізнається, що він ту війну не побачив, навіть коли вона танцювала джигу у нього на кончику носа з плакатом «Привіт, я війна»?)

При відповіді «так» задавайте наступні питання:
– Якщо ви знали, що буде війна, то з якою військовою частиною ви заздалегідь підписали контракт резервіста? Або ви не спрогнозували черги до військкоматів і загальний хаос?

– У вас, мабуть, були заздалегідь закуплені і зимовий, і літній комплекти військової форми? І бронежилет, і, звичайно, шолом, і нормальне взуття для війни?

– Скільки у вас було одиниць зброї станом на 23 лютого? А набоїв? Не було зовсім? Тобто, ви знали, що війна буде, але не зробили жодних висновків? Ай-яй-яй.

– Наскільки часто ви почали займатися військовою справою з того моменту, як зрозуміли, що буде велика війна?
Ну, логіку ви зрозуміли. Далі продовжуйте самі.

Ці прості і нескладні питання дозволяють без особливих складнощів визначити, чи перед вами справжній експерт, який і дійсно може прогнозувати щось по війні і робити висновки (а такі експерти і справді є), або перед нами пиздоболус обикновєніус, одна штука. Цих, звичайно, більше.

Користуйтеся на здоров‘я.

P.S. Коротко про себе. Контракт резервіста ЗСУ із 130 Батальйон підписав на наступний день після дня народження, як подарунок собі – 15 грудня 2021 року, з ними ж і тренувався щосуботи.

Форму тоді ж видала держава, берці були і є, плитоноску подарував Serg Marco за день до війни, карабін у мене був з п‘ятнадцятого року і весь січень я скупав набої та нормальні магазини. Цівку ще собі «круківську» буквально за тиждень до війни встановив.

Всі навколо дивилися на мене як на йобнутого, але напочатку шостої ранку 24 лютого я вже чергував на криші будівлі у Маріуполі по повній формі, знаючи, куди мені треба буде прибути у Києві, не стоячі в чергах. І прибув, що характерно. При цьому я ніхуя не експерт, і вам не раджу, котики.

P.P.S. Цілую, люблю, ведіть себе погано.”

Юрій Гудименко

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.