Я вам зараз таке розкажу, що ви прозрієте: мені дзвонили прямо з росії, тиснули і хотіли влаштувати провокацію, пропонували величезні гроші

Український артист Андрій Данилко, який виступає під псевдонімом Вєрка Сердючка, розповів про дзвінки з Росії влітку 2021 року. За словами зірка, у РФ вже тоді готували провокацію до війни і пропонували йому шалені гроші за співпрацю.

Данилко поділився спогадами у програмі “Факти ICTV”. Артист сказав, що це були наполегливі дзвінки наприкінці серпня з “Першого каналу”, передає Obozrevatel.

“Алло, привіт, Андрію, це “Перший канал”. Боже мій, Куди ви пропали?”. Я кажу, ви збожеволіли, я ж у вас там заборонений. І пропонували безглузді передачі, на кшталт “Детектора”. Я в таких передачах не беру участі. І пропонували шалені гроші. За програму 3 млн. рублів. І тиснули навіть цими дзвінками”, – зізнався українець.

За його словами, у РФ говорили, що люблять Вєрку Сердючку та просили вибрати будь-яку країну, щоб зняти велике інтерв’ю.

“НТВ просто я думаю, мені мама стільки не дзвонила за все життя, скільки вони мені дзвонили. І листи, і все інше. І така була нетактовна форма спілкування на початку, ну те, що їм притаманне. Така: “Ну, ми хочемо вас повернути”. Та йдіть ви до біса зі своїми НТВ разом”, – заявив Данилко.

Артисту навіть пропонували переїхати до РФ і попросили назвати суму для цього. Тепер він зрозумів, що ці програми мали б виходити після війни як провокація. Данилко каже, що РФ хотіла його “завальсувати”. А коли це не вийшло, то пропагандисти знайшли 3-місячний запис із виконанням пісні “Батько наш Бандера” та почали його “мочити”.