“Я Вас благаю, людоньки, не мовчіть. Ви не уявляєте, що з ними там роблять”: сестра “Волини” закликала допомогти повернути захисників Маріуполя додому

Сестра командира 36 окремої бригади морської піхоти Сергія Волинського закликала суспільство і блогерів просити повернення героїв Азовсталі додому.

30 травня відбувся брифінг родин захисників Маріуполя, повідомляє Еспресо.

“Зараз люди починають забувати про подвиг наших захисників. Нас просили мовчати, щоб не нашкодити, але не потрібно думати, що історія героїв Азовсталі вже закінчилася. Їм потрібна підтримка, їх потрібно повернути додому”, – говорить сестра морпіха Сергія Волинського (Волини) Тетяна Харько.

Тетяна наголосила, що для того аби повернути воїнів Азовсталі з полону необхідно постійно про це говорити у суспільстві.

Читайте також: Сергій Волина – командир морпіхів, що став голосом Азовсталі

“Закликаю всі організації, суспільство, всіх блогерів наслідувати приклад гурту Kalush, Руслани Лижичко – говоріть про героїв Азовсталі, говоріть дуже голосно, щоб у всіх куточках нашої планети розуміли, щоб всіх захисників Маріуполя потрібно повернути додому.

Люди, благаю, не думайте, що ви не можете вплинути на цю ситуацію. Щодня ми розмовляємо про війну ці розмови ведуться і в Україні, і за її межами. Я дуже прошу, спілкуючись із друзями, з родичами, колегами громадянами інших держав згадайте про воїнів Маріуполя, згадайте про Азовсталь, про те, що кожен із них має право повернутися додому. Ми повинні їх повернути!” – говорить Тетяна Харько.

Родина Сергія Волинського просить допомогти повернути брата, чоловіка, батька додому. Тетяна каже, Волина свого часу пообіцяв сину, що повернеться до сім’ї: “Я впевнена, що такі обіцянки дав кожен син, кожен брат, чоловік, кожен батько Азовсталі, батько Маріуполя. Люди, будь ласка, повернімо їх додому”.