Яке жахливе речення: О Господи, а їм же нарахують гроші, 30 ,або аж 100 тисяч! Дуже гірко та боляче чути таке від людей, які вночi сплять спокійно, і ще мають совість таке говорити

Публікуємо допис у спільноті 14 ОМБР: “Військові отримують зарплату. Яке жахливе речення. В країні війна…Я не думаю,що наші захисники ,по коліна в багнюці, під ворожими обстрілами та бомбардуваннями, замислюються над тим ,що в кінці місяця отримають зарплату ( о Господи, а їм же нарахують гроші, 30 ,або аж 100 тисяч!).

Дуже гірко та боляче чути таке від людей які вночi сплять спокійно, і ще мають совість таке говорити.

Скажіть це матері, яка більше не обійме свого сина. Скажіть це жінці ,яка більше не поцілує свого коханого. Скажіть це дітям ,які більше не поніжаться в обіймах свого батька. Скажіть це родині пораненого обгорілого бійця , біля якого в лікарні чатує вся родина , і не знає, чи здолає він боротьбу зі смертю.

Скажіть це жінкам, які зараз з діточками за кордоном, (виють кожну ніч закриваючи рота долонею, щоб не налякати діточок,бо їм нема куди повертатись), а їхні чоловіки боронять нашу країну. Скажіть це воїнам Маріуполя! Скажіть це волонтерам ,які рвуть жили знаходячи неможливе!Скажiть це кожнiй дружинi,кожнiй дитинi,кожнiй матерi,кожному,хто чекаэ свого захисника додому!!!

Якщо маєте бажання заробити “великі гроші-ідіть заробляйте,я думаю,багато бійців із задоволенням поміняються з вами місцями!!!
Хочете допомогати – ДОПОМОГАЙТЕ!

Якщо нi- просто мовчіть і не заважайте……..
Текст не мій, але кожне слово підтримую!!!
Все буде Україна!💙💛

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.