Якщо ви думаєте, що вам вдасться відсидітися у “своїй норі”, чекаючи, чим все це закінчиться – розчарую: Світ починає поступово усвідомлювати, що в Україні відбувається

Схоже, що світ починає поступово усвідомлювати, що в Україні відбувається не локальна війна, місцева “спецоперація” чи суб’єктивне зіткнення чиїхось амбіцій.

Це глобальне протистояння агресії і миру, добра і зла, брехні і правди, справедливості і несправедливості. Нікому не вдасться відсидітися у “своїй норі”, чекаючи, чим все це закінчиться.

Московія і московити – це концентроване зло, яке розповзається по планеті у вигляді вкрай агресивної і божевільної московської діаспори, величезних грошей, якими корумпуються державні чиновники в різних куточках світу, тисяч і тисяч агентів і колаборантів, конкретних носіїв цього зла, брехні і агресії.

І виявити їх дуже просто, вони прямо чи опосередковано стають на бік Московії і московитів, а отже на сторону вселенського зла. Набувають нового сенсу всі ці притчі різних народів світу про те, що настане час остаточної боротьби добра зі злом. І ось цей період вже настав.

Автор професор КНУ ім. Тараса Шевченка Петро Масляк

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.