Ярош: “Пам’янете моє слово. Якщо РФ не розвалиться у найближчі 5 років, наступним президентом недоімперії стане Рамзан Кадиров”

Командувач української добровольчої армії Дмитро Ярош спрогнозував нового президента Росії, який змінить Володимира Путіна. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Якщо Російська Федерація не розвалиться протягом найближчих 5 років (а до того йде), наступним президентом недоімперії стане Рамзан Кадиров”, – повідомив Ярош.

На його думку, вже зараз Москва платить данину клану Кадирова.

“Вже зараз іспити на імперські “спецназівські берети” перетворюються на побиття російських воїнів кадировцями (не гребують і “легендарними” генералами); вже зараз кадировці контролюють Москву і Санкт-Петербург; вже зараз “русскіє люді” цілують чоботи і лижуть дупи кадирівцям!” – написав Ярош.

На його думку, “такими є реалії Московії”.

“І чим далі в ліс, тим товщі партизани”… Хреново вам, “русскіє люді”… То ви під монголами, то під татарами, то під Річчю Посполитою, то під німцями, то під Джугашвілі, то під недоумком Путіним… Така ваша нелегка імперська доля… Але буде ще гірше: Кадиров вас усіх перетворить на “свиней”. Зрештою, він це робить… Пам’янете моє слово. Бо ваша безглузда імперія, незважаючи на ядерну палицю і можливий прихід нового “месії”, все одно приречена… Вам – хана”, – написав Ярош.

“PS А Україна є і буде державою”, – додав він.

Нещодавно розслідувачі Conflict Intelligence Team (CIT) зафіксували рух військової техніки чеченської Росгвардії, яка підпорядковується Кадирову, імовірно у напрямку кордонів України.