Карма прилетіла по повній! Російського гонщика, що показав зі сміхом нацистське вітання жорстко покарали

Міжнародна федерація автоспорту (ФІА) ухвалила рішення покарати картингіста Артема Северюхіна. 15-річний росіянин дискваліфікований та позбавлений перемоги за 1-й етап чемпіонату Європи, що відбувся у Португалії.​

Вигравши гонку в Портіманi, Артем, який виступав на європейській першості під італійським прапором за шведську команду Ward Racing, показав на подіумі нацистський жест і розсміявся.​

“Северюхін своїми діями порушив одразу п’ять пунктів спортивного регламенту – і зокрема завдав моральної шкоди Федерації”, – йдеться у заяві ФІА, передає Obozrevatel.

Зазначимо, що згодом молодий пілот попросив вибачення за свою поведінку. Його мати заявила, що це був не нацистський жест, а в такий спосіб її син “слав серця”.

“У мене не було бажання образити глядачів, пілотів, уболівальників чи команду. Вибачте мені, будь ласка”, – сказав Северюхін у своєму відеозверненні.

Виправдання ніяк не вплинули на подальшу долю Северюхіна. Шведська команда одразу розірвала з ним контракт, а ФІА розпочала розслідування.

“Ward Racing зазнає глибокого сорому за поведінку пілота і рішуче засуджує його”, – заявили тоді в команді.