“Хлопці прийдуть — порядок наведуть” – х*й вам по всій морді! Ми після повернення заслужили на відпочинок. А якщо ви за цей час не розберетеся у себе в тилу, то будете і надалі жерти гімно

До вашої уваги допис воїна ЗСУ Олексрандра “Грома” Грамарчука: “Рідко останнім часом у фізбуки заходжу. Гортаю стрічку, багато новин з конкретною затримкою (привіт алгоритмам показу).

Але що мене найбільш вкурвлює — це довбані срачі. І зараз їх влаштовують не прихильники чинного Президента, а саме “порохоботи”. Навіщо? Щоб що? Ви встрягли у 2019??

Так я теж міг встрягнути у 2014-15 і замість того, щоб їбошити задля перемоги, розсусолював би Іловайськ і Дебальцеве. Носитеся з тим Чонгаром, нібито вранці 24 лютого чисто південні області бомбили, а Харків, Чернігів і Київ спокійно спали захищені. Ворог пер з усіх боків. Незважаючи на мінування.

І прямо зараз чоловіки і жінки відправляють до пекла руzню, поки ви чубитеся за своїх кумирів.

Всі війни колись закінчуються. І ця колись завершиться. І знову ви зараз кажете “хлопці прийдуть — порядок наведуть”. На цей раз х*й вам по всій морді. Ясно?

Ми після повернення заслужили на відпочинок. А якщо ви за цей час не розберетеся у себе в тилу, кого і як обирати, то будете і надалі жерти гімно зеленого кольору чи якого собі оберете. Ми, особливо ті, хто ще у 2014 році взялися множити на нуль руzню, вміємо виживати у будь-яких умовах.

І коли ви собі набираєте допожних будівельників, тіктокерів і мітболів через свою природню тупість, то ми, як завжди, розділимо пару банок тушняка на сім’ю і виживемо. А ви здохнете. Через свою тупість і бажання нищити своїх же під час війни.

Впевнений, що Петро Олексійович теж не в захваті від окремих ЛОМів, які в намаганні лизнути начальствєнну дупу, нехтують честю, гідністю і національною безпекою.

Маю честь.”

Олександр Грамарчук

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.