Хочу всіх попередити! Сьогодні, завтра, післязавтра і після-післязавтра дуже рекомендую нашим громадянам не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Існує дуже велика загроза

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович сказав, що всі шість носіїв крилатих ракет Росії вишикувалися в Чорному морі і, ймовірно, готуються до масованого запуску по території України.

Олексій Арестович в ефірі програми Фейгін LIVE наполягає не ігнорувати сигнали повітряної тривоги протягом найближчих чотирьох днів, а особливо в Києві на Печерську, де знаходяться “центри прийняття рішень”, повідомляє Кореспондент.

“Сьогодні, завтра, післязавтра і після-післязавтра дуже рекомендую нашим громадянам, зокрема тим, хто проживає в Києві, зокрема проживає на Печерську – не нехтувати сигналами повітряної тривоги”, сказав Арестович.

Протягом цих чотирьох днів потрібно бути гранично акуратними, зазначив Арестович. Якщо що – краще ховатись і не випробовувати долю.

Він зазначив, що ракетна атака РФ може бути відповіддю на удари ЗСУ по “вишках Бойка”.

Радник голови ОП нагадав, що після того, як після окупації Криму Росія вкрала “вишки Бойка”, де розмістила засоби ППО і радіолокаційної розвідки, а також особовий склад берегової охорони.