Кремль догрався! В Японії закликали про готовність забарати в РФ свої території: “Пора діяти”

В Японії висловили стурбованість ракетними стрільбами та іншими маневрами Тихоокеанського флоту ВМФ РФ в Японському морі. Відразу кілька видань країни, в тому числі Yomiuri Shimbun і Sankei Shimbun , назвали спільні російсько-китайські навчання “Морська взаємодія – 2021” загрозою для Токіо.

У статтях наголошується, що таким чином в Кремлі промацують нового прем’єр-міністра Японії Фуміо Кісіда і його уряд. Журналісти звертають увагу, що на цей раз Міноборони РФ не стало розкривати точні координати ракетних стрільб. Відомо лише, що маневри пройшли в безпосередній близькості від виключної економічної зони Японії, повідомляє Діалог.ua.

У навчаннях були задіяні більше десятка бойових кораблів і кораблів забезпечення на чолі з ракетним крейсером «Варяг» і великим протичовновим кораблем “Адмірал Трібуц”.

Тим часом читачі японських ЗМІ закликають керівництво своєї країни до жорстких дій у відповідь, що продемонструє міць японської армії і її союзників. На їхню думку, в цьому ж районі Японського моря необхідно провести спільні американо-японські навчання з практичними стрільбами та бомбометанням.

“Пора діяти”, – пишуть вони.

Вони вважають, що влада Японії проявлять слабкість, якщо в черговий раз обмежаться лише висловленням стурбованості. Це може спонукати Росію на військове вторгнення на острів Хоккайдо.

Однак є серед читачів і ті, хто вважає вигідною потенційну атаку російських військ на Хоккайдо, вважаючи, що в такому випадку у Японії з’явиться привід відібрати у Росії весь Курильський архіпелаг. Для реалізації цієї мети вони вимагають зміцнення обороноздатності держави.

Крім того, читачі нарікають на долю Японії, якій доводиться бути сусідами з “країнами-вигнанцями”. До таких держав вони відносять Росію, Китай і Північну Корею.