“Крутив я на градуснику вашу немиту р*шку!” – дістав з пакета яйця і запустив у тітоньку-соціолога. В Мелітополі пенсіонер без ентузіазму зустрів пропагандистку рф

За словами очевидців,  у дворах Мелітополя ходила якась жінка. Підійшла до пенсіонерів. Видалася соціологом. Почала розпитувати, як тут людям живеться за Росії?

Ну, пенсіонери, як пенсіонери. Почали скаржитися, що пенсії малі. Більше треба платити за таких цін! При цьому ніхто навіть не згадав, що ці пенсії вони продовжують отримувати від України. А чоловік із сусідньої крамнички у виразах церемонитися не став, повідомляє РІА-Мелітополь.

– крутив я на градуснику вашу немиту рашку! Запитуєте, як нам тут живеться? Хреново! Роботи немає, грошей немає, зв’язку немає, Інтернету немає. Пали, ваші руzzкі! – відповів він на запитання пишнотілої тітоньки.

А коли та спробувала було йому заперечити, згадавши 10 000 рублів, які пенсіонери отримували в ЦНАП плюс гуманітарка від Росії, чоловік не витримав: дістав з пакета яйця і запустив у тітоньку-соціолога штук 5-6.

– Та якби не такі продажні зарази, як ти, південь України ніколи б і не зайняли! – крикнув він їй насамкінець.

На жаль, на Раша ТВ це точно не покажуть! Створити картинку щасливого життя у “звільненому Мелітополі” стає все складніше. А сам пост у соцмережі викликав у мелітопольців бурхливу реакцію:

  • Освободили від роботи та нормального життя 80% населення! Нема вам прощення.
  • Так, звільнили нас від нормального життя, а хлопців та мирних скільки загинуло. Ніхто вже не поверне бідних людей.
  • По 10000 вони видавали. Так рашка нам мільйони винен!!! Стільки людей без дому та роботи залишили!