“Ку*ва зає**на! Прост**утка перд**яна, геть з мого краю!”: у Варшаві українку-продавчиню жорстоко облаяла місцева жителька

У Варшаві відвідувачка накинулася на українку, яка працює у магазині продавчинею. Перша звинуватила громадянку нашої країни в тому, що вона порадила їй не той хліб, пише видання The Warsaw.

Жінка розлютилася не на жарт і почала кричати на продавчиню, використовуючи нецензурну лексику: “Геть з моєї країни! Б̶л̶я̶т̶ь, стара повія. Геть у свою країну”.

Відео інциденту опубілкував телеграм канал Infofakt Україна:

Нагадаємо, що українські біженці, які через широкомасштабну війну опинилися в сусідній Польщі, масово втрачають соціальну допомогу, передбачену програмою “500+”.

Йдеться про допомогу завбільшки з 3,4 тис. грн на кожну дитину, у випадку виїзду з цієї країни на більш ніж місяць, людина автоматично позбавляється її.

Після отримання даних про перетин кордону, польське управління соцстрахування зіставляє дані зі списками громадян, які отримують виплати. Та, судячи з усього, українці, про яких йдеться, воліють або повернутися в рідну країну, або переїхати в іншу.