Лавpoву жорстко прuлетіло прямо під час конференції! Журналіст не довго думаючu влупuв йому конкретне пuтання про грабунок Українu

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що військові РФ та Туреччини обговорюють деталі розмінування українських портів для вивезення зерна.

За підсумками переговорів із главою турецького МЗС Мевлютом Чавушоглу Лавров заявив, що Туреччина, мовляв, повідомила, що українська сторона готова забезпечувати прохід через мінні поля у Чорному морі чи розмінування.

При цьому глава МЗС намагається мінімізувати масштаби проблеми із вивезенням зерна з України, повідомляє УП.

Пряма мова: “Наші військові в контакті з турецькими друзями обговорюють деталі цих процесів, цих ініціатив. З нашого боку, будь-яких перешкод для того, щоб цю проблемку – вона маленька насправді – вирішити, ніколи не було. Якщо дозріла київська влада, ми будемо лише раді співпрацювати”.

Деталі: Глава МЗС країни, яка веде повномасштабну війну проти України, заявив також, що Росія “гарантує безпеку підходу суден після розблокування портів і не користуватиметься цим на користь спецоперації”.

Це, мовляв, гарантії президента Росії.

Також Лавров нахамив у відповідь на жорстке запитання журналіста про те, що з вкраденого в Україні, крім зерна, Росії вдалося продати.

Пряма мова: “У вас увесь час голова болить про те, де б щось поцупити, і думаєте, що всі так чинять? Ми займаємося реалізацією цілей, які були оголошені публічно – позбавити схід України від тиску неонацистського режиму.

А зерно може вільно транспортуватись у пункти призначення. З боку Росії жодних перешкод немає. Для цього потрібно, щоб пан Зеленський дав команду, якщо він ще чимось там командує, щоб дозволили іноземним та українським судам вийти у Чорне море”.