Людоньки, Ви чуєте?! Вам ціни на пальне, хліб, сіль головне? Подивіться на цю родину, вони зараз – не разом, маленький син і дружина Сергія “Волини” чекають на тата додому

Допис українки розірвав мережу. Вона висловилась на підтримку воїна Сергія “Волини” і закликала людей не забувати та цінувати своїх героїв:

“Ціни на пальне, хліб, сіль, то така фігня, люди. Подивіться на цю родину, вони зараз – не разом, маленький син і дружина Сергія “Волини” чекають на тата додому. Пишіть про них щодня, між квітами, бензином і селфі.

На брифінгу “жінок зі Сталі”, сестра Сергія розповіла, що маленький мужній хлопчик сказав їй: “Таню, не плач, тато повернеться, він обіцяв”.

Не забуваймо!”- Оксана Рак

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Як відомо, “Сьогодні комунікацію з полоненими бійцями полку “Азов” здійснюють наші розвідники з Головного управління розвідки Міноборони. Саме через них ми дізнаємося більше інформації: про умови тримання, харчування та можливості їх визволення”, – пресслужба Монастирського.

“Ми всі знаємо, що вони всі опиняться тут, у Києві, і ми робимо для цього все можливе”, – запевнив голова МВС.