Макрону дали “смачного” ляща на очах у всього світу! Карма за любов до росії? Опубліковано відео

Еммануель Макрон під час візиту у Румунію став жертвою глядача процесії. Невідомий чоловік дав йому ляпаса, на відео помітно, що удар був сильний:

Аж ніяк не думаємо, що цей випадок пов’язаний з кармою)), бо раніше президент Франції Еммануель Макрон заявив про необхідність переговорів з Москвою.

Про це він заявив під час візиту до Румунії повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Radio Free Europe Radio Liberty.

Макрон зазнав критики з боку України та східноєвропейських союзників за те, що вони вважають меншою підтримкою Києва у протистоянні російським військам. Зокрема, президент Франції застерігав від “приниження Росії”.

“Ми зробимо все, щоб зупинити військові сили Росії, допомогти українцям та їхній армії та продовжувати переговори”, – сказав Макрон французьким, американським, британським та іншим союзним військовим на військовій базі НАТО Когальнічану поблизу румунського чорноморського порту Констанца.

Макрон має відвідати столицю Молдови Кишинів пізніше 15 червня для консультацій з президенткою Маєю Санду. За даними ЗМІ, 16 червня він також відправиться до Києва з візитом, до якого також приєднаються канцлер Німеччини Олаф Шольц, прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі та президент Румунії Клаус Йоганніс.

“Нам потрібно підтримати Україну”, – сказав Макрон на спільній пресконференції з Йоганнісом 15 червня.

“З першого дня Франція чітко сказала, що Росія є агресором”, – сказав Макрон, коли його запитали про його неодноразові заяви про те, що Росію не слід принижувати.

“Але ми повинні бути чіткими: ми не воюємо з Росією. Українському президенту та його чиновникам доведеться вести переговори з Росією”, – додав президент Франції, який регулярно проводить телефонні переговори з президентом РФ.

Як повідомляє BFMTV, європейці також мають бути залучені до переговорів з Росією.