Маляр вийшла і шокувала всіх заявою: Якщо сьогодні не зупинити путіна, то наступною метою стануть вже країни заходу

Мета рф у широкомасштабній війні – це повна руйнація України. Про це під час єдиного телемарафону повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

Так вона відповіла на запитання про заяву очільника кремля путіна, який, порівнявши себе із Петром І, заявив про те, що роль Росії полягає у поверненні територій, тобто він хоче окупувати значну територію українських земель шляхом проведення псевдореферендумів.

“Не йдеться про якісь окремі області. Кінцева мета – це вся Україна. Якщо сьогодні ми не зупинемо путіна, то наступною його метою будуть західні країни” – заявила Маляр.

Водночас російський диктатор не згадав у цьому контексті війну проти України.

Про це пишуть засоби масової пропаганди рф 9 червня.

“Те, що нам доводиться захищати себе, боротися за це, то це очевидна річ. Ось зараз ми були на виставці, присвяченій 350-річчю Петра I. Майже нічого не змінилося. Дивно! Якось приходиш до цього розуміння. Петро I Північну війну 21 рік вів… Здавалося б там, воював зі Швецією, щось відторгав… Нічого не відторгав! Він повертав! Так і є!” – заявив путін.

“Там, де Петербург заснований – він колись заклав нову столицю, жодна з країн Європи не визнавала цю територію за росією, всі визнавали її за Швецією. А там споконвіку поряд з фіно-угорськими народами жили слов’яни, причому територія перебувала під контролем російської держави. Те саме і в західному напрямку. Це стосується Нарви – його перших походів. Чого він поліз туди? Повертав. І зміцнював. Ось що робив”, – додав президент рф.

“Ну, зважаючи на все, на нашу долю теж, значить, випало повертати і зміцнювати”, – резюмував він, широко посміхаючись.