Мати нардепа Антона Полякова записала відозвернення: “Всім добрим людям, я хочу сказати велике спасибі”

Мати померлого народного депутата Антона Полякова після похорону звернулася до українців. Жінка подякувала людям за підтримку та співчуття.

Відео опубліковано на Facebook-сторінці Полякова, передає Obozrevatel. “Вчора ми поховали нашого любого синочка Антона. Я хочу сказати велике спасибі. Дякую всім добрим людям за щирі співчуття в нашому горі”, – сказала вона.

Поховати 33-річного Антона Полякова у Чернігові побажали його рідні. На церемонію прощання прийшли також однопартійці, інші нардепи і політики, містяни, які знали чоловіка.

Народна депутатка з групи “За майбутнє” Анна Скороход потрапила в конфліктну ситуацію на похоронах Полякова. Рідні померлого були не раді бачити на церемонії прощання жінку, яку називають його співмешканкою.

Зазначимо, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський 12 жовтня заявив, що перші результати у справі про загибель Полякова можуть з’явитися через тиждень. За його словами, незабаром слідство має отримати точні результати експертиз.

“Триває розслідування. Призначено велику кількість експертиз. Я думаю, що згодом уже будуть точні результати експертиз, зокрема і гістологічної – це ще щонайменше тиждень. Тоді вже можна буде сказати про певну версію, яка буде основною”, – зазначив очільник МВС.