“Мене попередили з декількох авторитетних джерел: З наступного тижня понесеться! Будьте обережні, окупанти почнуть лупашити ракетами куди не попадя”, – блогер

“А тепер про серйозне: Цей тиждень закінчується 24.07. Буде рівно 5 місяців широкомасштабної війни.

Росіяни вже готуються до поновлення серозних бойових дій, при тому з більш інтенсивними ударами по мирним громадянам України.

Я це не зі стелі взяв. По-перше, мене попередили з декількох авторитетних джерел, ОСОБИСТО, В ОЧІ попередили, що кінець липня-початок серпня треба бути ДУЖЕ обережним. Десь так до 7.08.

По-друге, сьогоднішній наказ Шойґу про «полювання» на Хаймарси та МЛРС говорить про те, що вони будуть лупашить ракетами куди не попадя, а прикривати це «полюванням» на Хаймарси, бо ж їхні РСЗВ не дістають так далеко.

Ну і по-третє: коли буде півроку широкомасштабної війни? 24.08, себто у День відновлення Незалежності України. Себто в принципі, період з 24.07 по 24.08 буде ДУЖЕ важким для України в цілому. Ви ж розумієте ЯК росіяни хочуть зірвати нам свято, НЕ допустити його, бо ж як так: хотіли Київ за «3-4 дні», а тут півроку, ще й головне Свято Української Державності.

З наступного тижня понесеться. ЗСУ теж спати не будуть, це ясно, і сюрпризів для ворога у них є ще багато, втім я говорю більше про мирних громадян. Будьте обережні, не нехтуйте безпекою. Бережіть дітей.

Слава Україні!”, – Назар Приходько.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.