Мене все це вже дістало! Пропоную негайно закрутити гайки путіну так, щоб він буквально сам просив про переговори

Президент Польщі Анджей Дуда підкреслив, що санкції проти Росії не повинні скорочуватись. Ба більше, їх має бути стільки, щоб Володимир Путін сам хотів сісти за стіл переговорів.

Про це він заявив під час щорічної зустрічі з польськими послами, яку організовує МЗС Польщі, повідомляє 24 канал. Анджей Дуда підкреслив, що Заходу ні в якому разі не можна повторювати помилки, яких він уже допускав раніше.

Він зауважив, що наразі санкції проти Росії слід посилювати. І робити це доти, поки в Україні не скажуть, що їх можна послаблювати. Президент Польщі також підкреслив, що “стратегічна автономія в Європі” може зазнати краху. А розіб’ється вона об реальність агресії з боку Росії.

“Я вважаю, що санкції мають зберігатися доти, доки Україна не скаже, що їх можна зняти – Україна, на яку напали”,– сказав Анджей Дуда.

І цьому посприяють коливання у питаннях, пов’язаних із наданням Україні важкого озброєння. Не в останню чергу його обурює той факт, що деякі високопосадовці прагнуть посадити Україну та Росію за стіл переговорів. Зробити це тоді, коли країна-агресорка продовжує убивати мирне населення нашої держави.

“Ви повинні закрутити гайки, щоб допомогти Україні, щоб Володимир Путін попросив про розмову”, – сказав Дуда послам.

Зауважимо, що в Україні розмірковують над поверненням до переговорного процесу. Але припущення роблять вкрай обережно, адже наша держава все ще має недостатню кількість важелів впливу. А без них сідати за один стіл просто немає сенсу.