Мова йде про “3-4 місяці” відтермінування неминучого. Зараз, фактично перед смертю, йому просто дозволяють гратися “в солдатики”, – блогер

Публікуємо допис популярного блогера та аналітика Назара Приходька: “Коротше, от що відомо по здоров‘ю Путіна на даний момент: Його готують до операції в Національному дослідницькому онкологічному центрі ім. Блохіна. Це найкраща клініка по онкології в РФ.

За даними джерел у Кремлі, у Х”йла – рак підшлункової залози, а не щитовидної, як повідомляло раніше російське опозиційне видання «Проект».

Рак підшлункової залози набагато небезпечніший, а у Путіна він ще й сильно прогресує, як повідомляють. Тож, навіть операція сильної «погоди» не зробить. Мова йде про «3-4 місяці» відтермінування неминучого.

З огляду на це, в Кремлі готують план «Б», а саме готуються створити якийсь колективний орган, якому буде надано солідну частку владних повноважень згідно з новою редакцією Конституції. Про такий сценарій «перехідного періоду» говорили й деякі експерти.

Грубо кажучи, сценарій передбачає такого собі колективного Патрушева, який і зараз фактично рулить іншим колективним органом в РФ – Совбєзом.

Для мене особисто зрозуміло те, що найближче оточення Путіна остаточно «списало» його після 9.05.2022, коли побачило на трибуні безвольного, зламаного та хворого діда, який всю свою промову виправдовувався і ніби вибачався.

Зараз, фактично перед смертю, йому просто дозволяють гратися «в солдатики». Не дарма ж надходили повідомлення, що Путін фактично сам керує «спецоперацією», малюючи на мапі стрілочки…

Та це вже таке. Його дні, не стільки життєві, скільки при владі – добігають кінця. Як буде далі – спрогнозувати вкрай важко, та думаю, і я про це вже писав, що перехідний період буде схожим на період Малєнкова після смерті Сталіна. Себто продовжувачі рашизма правитимуть, але не довго”

Назар Приходько

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.