“Можливі до 2032–2035 років”: Арестович заявив, що нові зіткнення Росії та України неминучі, проте не будуть такими обширними

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович упевнений, що Україні після закінчення цієї війни доведеться пережити нові напади з боку Росії. “Другий раунд”, як це назвав військовий експерт, неминучий, проте за масштабом не буде таким обширним.

На думку Арестовича, ще кілька зіткнень можливі до 2032–2035 років. Таку думку він висловив в інтерв’ю Сергію Іванову. Запис програми “Антиподи” був опублікований на YouTube-каналі ISLND TV передає Обозреватель.

“Буде другий раунд через кілька років. Другий і третій. Другий раунд невідворотний”, – сказав представник ОП, зазначивши, що для цього Кремль накопичуватиме сили.

Він вважає, що такої масштабної війни, як зараз, уже не буде, тому що “вони просто нездатні”. Нова агресія можлива на окремому напрямку.

“Ми попереджали їх, що вони втратять боєздатність на десятки років. Боєздатність ту, яка була… Це буде операція меншого масштабу, присвячена, наприклад, відрізанню нас від Азовського моря остаточно, або захоплення Харкова, або виходу на межі так званих “Л/ДНР” в адміністративних проекціях, які вони визнали напередодні війни”, – припустив Арестович.

При цьому він вважає: ще одна “спецоперація” буде, навіть якщо керівництво РФ зміниться. Конфлікт України та Росії екзистенційний, “які людство ще не вміє вирішувати”, сказав радник глави Офісу президента.

Україні, швидше за все, доведеться готуватися до життя, як в Ізраїлі, де війна перетворилася на боротьбу з терористами.

“Претензії будуть виникати знову і знову, поки ми на метаісторичному рівні це не вирішимо й не заберемо спадщину Київської Русі, або поки не вибудуємо ланцюжок, де руси III століття й XXVI століття – це ми, українці”, – вважає Арестович.