Можуть виставити до 20-25 БТГ. Білоруська армія може швидко перемістити війська до кордону з Україною: це відбудеться точно не за одну ніч. Жданов

Усі рухи військових Білорусі та РФ біля українських кордонів добре відомі нашій розвідці. Напасти “неочікувано” не вийде, вважає Олег Жданов.

Швидко перемістити білоруські війська до кордону з Україною можна. Утім, за одну ніч – навряд чи.

Про це військовий експерт Олег Жданов заявив 31 липня на своєму Youtube-каналі, передає ТСН.

“Вони тримають шість батальйонних тактичних груп (БТГ) вздовж кордону. Ми припускаємо. Що вони можуть виставити до 20-25 БТГ. Якщо вони ротацію 6 батальйонних тактичних груп здійснюють 5-6 днів, то переміщення 20 БТГ, навіть комбінованим способом (це значить, що колісна техніка піде дорогами, а гусенична – залізницею), може зайняти кілька днів”, – сказав Жданов.

Експерт переконує, що за одну ніч такого зробити неможливо.

“Це по-перше. По-друге, це ж масове переміщення техніки. Звісно, що наша розвідка буде це відслідковувати, і ми будемо одразу ж знати. Що техніка білоруської армія почала активний рух.

Бачите, російська армія почала рух, і ми вже з вами знаємо куди йдуть колони, які колони, скільки їх, яка техніка у цих колонах і в яких напрямках вони рухаються. Щодо Білорусі – все те ж саме – розвідка працює. Все одразу буде їй відомо”, – додав Олег Жданов.