Надії більше нема! Щойно стало відомо: “Готуються до останнього бою”- Українські захисники Маріуполя уже не вірять у порятунок

Українські захисники Маріуполя, які перебувають на металургійному комбінаті “Азовсталь”, уже не вірять у порятунок та готуються до останнього бою. Щодня в бою проти російських окупантів гине багато людей.

Про це розповіла дружина захисника Маріуполя Арсенія Федосюка – Юлія під час пресконференції у неділю, 15 травня, повідомляє Obozrevatel. Вони розповіли, що зв’язок із чоловіками вдається тримати раз на день, а іноді – раз на кілька днів.

“Вони розповідають, що продовжуються бомбардування і вони майже не виходять назовні, а коли виходять, то намагаються знайти воду та їжу”, – розповіла Юлія.

За її словами, настрої у військових “доволі песимістичні”.

“Вони готуються до такого останнього бою, бо не дуже вже вірять у дипломатичне вирішення цього питання”, – розповіла вона.

Дружина Федосюка пояснила, що щодня, незважаючи на переговори, “гинуть дуже-дуже багато людей, страждають поранені”.

“Звісно, перебувати в цьому контексті, коли помирають твої друзі, коли помирають люди, за яких ти несеш відповідальність, це дуже важко”, – наголосила Юлія.

Щодо військової деблокади Маріуполя та “Азовсталі”, то такий варіант можливий, але “у військових на нього немає часу”.

“Вона (військова деблокада. – Ред.) можлива, коли від окупантів будуть звільнені інші міста. Тоді, через якісь тижні, Маріуполь можна теж звільнити. Але на це немає часу”, – наголосила дружина захисника.