Напад з Білорусі: з’явилася перевірена інформація про те, що окупанти переміщують важку техніку з РБ на територію анексованого Криму

Російські окупанти на територію тимчасово окупованого півострова Крим переміщують зенітно-ракетні комплекси С-400 зі складу 1529 зенітно-ракетного полку 25 дивізії ППО 11-ї армії ВПС та ППО Східного військового округу, які перебували дотепер у Білорусі.

Білоруська “нападалка” закінчилася

Військово-транспортними літаками Іл-76МД та Ан-124 здійснили не менш як 7 перельотів із аеродрому Сєща (Брянська область) на аеродром Гомель (Білорусь) та у зворотному напрямку на аеродроми Джанкой та Бельбек у Криму.

Це перекидання засобів ППО говорить про продовження ослаблення російського угруповання в Білорусі та зменшення його пріоритету і як наслідок ще більшого зменшення ймовірності повторного вторгнення з боку Республіки Білорусь, передає 24 канал.

Так само цей факт говорить про нездатність російських військ нарощувати потенціал свого угруповання в тимчасово окупованому Криму без зменшення потенціалу на інших плацдармах, що свідчить про гранично обмежені ресурси Росії.

З іншої сторони, Путін може впливати на Лукашенка і змусити його здійснити напад. Впливати він буде тільки у один спосіб, ім’я якому шантаж. Кремлівський диктатор може шантажувати білоруського колегу сім’єю, усуненням від влади, соціально-політичним хаосом, який Росія має можливості влаштувати на території Білорусі