Нарешті отримала те, що заслужила: Пропагандистці Симоньян прямо посеред вулиці смачно плюнули в пику

Сьогодні трапилось те, чого прагне кожен, хто хоч раз слухав, про що меле ця особа на головних рашистських каналах.

Мова йде про Маргариту Симоньян, яка неодноразово відзначалась своєю ненавистю до світу і бажанням знищити його ядерними бомбами Путіна.

І якщо ганьбитись, то ганьбитись до кінця. Саме такого принципу дотримується пропагандистка Маргарита Симоньян, яку сьогодні обплювали прямо в автомобілі. Після цього вона опублікувала пост, похизувавшись цим трафунком.

Як вам таке!? Заслужила!? Пишіть свою думку в коментах!

Нагадаємо, російський телеведучий та пропагандист Володимир Соловйов почав погрожувати США ядерною зброєю у разі передачі Україні систем залпового вогню.

“Путін не може зазнати поразки. І в цьому велика проблема. Тому що, вибачте, ядерна держава, і йде весь час це підвищення ставок. І тепер США намагаються максимально затягнути проксівійну з Росією, у Білому домі постійно розглядається можливість передачі Києву систем залпового вогню.

Зеленський їх вимолює, але Байден же розуміє, що якщо в зоні враження опиняться російські АЕС, якщо буде завдано удару по наших містах з великою кількістю там жертв, то ми ж можемо взагалі по-іншому розглянути цю всю ситуацію. Можемо сказати: американську зброю ви постачили, ви винні, і можемо завдати удару по центрах прийняття рішення. Нам буде наплювати на 5-ту статтю чи ні”, – заявив Соловйов в ефірі своєї програми.