“Наркоманська тварина! Плюньте йому в морду”: військові ЗСУ передали “привіт” скандальному нардепу Киві через вітання Путіну

Українські військовослужбовці, які зараз знаходяться на фронті, звернулися до нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви після того, як він привітав президента Росії Володимира Путіна з днем народження.

Відео опублікував Telegram-канал Катарсис, передає НВ.

Українські військові запросили нардепу від ОПЗЖ до них на позиції, щоб він ще раз привітав росіян, які перебувають по той бік фронту.

У відео військові заявили, що Кива перейшов межу, і плюнув на могили бійців, які віддали своє життя за Україну в російсько-українській війні.

«Кива, ти перейшов межу, ти плюнув на могили бійців, які поклали своє життя за Україну на цій війні. Ми — Збройні сили України і добровольчі підрозділи звертаємося до наших побратимів, які знаходяться на мирній частині України. Хлопці, якщо хтось побачить десь цю наркоманську тварину, ми дуже просимо, передайте йому від нас привіт і плюньте, по можливості, в морду», — каже боєць.

Військовослужбовці також порадили Киві перестати «вживати наркотики».

7 жовтня скандальний нардеп від прокремлівської ОПЗЖ Ілля Кива вирішив привітати російського диктатора Володимира Путіна з 69-річчям.

8 жовтня Кива заявив, що публічно привітав Путіна з днем народження, оскільки поважає його.