Народ, якого милого ви тішитесь, що ввели візовий режим з рф? Будьте готові незабаром вітати на розвалинах Бучі й Ірпені жон і вдів “асвабадітелей”, які приїдуть зробити селфі на місцях слави..

Візовий режим із оркостаном – це погано. Бо візи – це дозвіл. І його можна буде отримати. Я й далі вважаю: не візи – а повна заборона в’їзду.

Кожен, хто зараз із вигуками «нарешті!» тішиться запровадженню візового режиму з чорною дірою, – будьте готові незабаром вітати на розвалинах Бучі й Ірпені жон і вдів «асвабадітелей», які по візі приїдуть зробити селфі на місцях бойової слави свого «хероя».

Чи пофоткати масові поховання українців для свого інстаграму. І ті, хто викрадав Тайру, яка щойно повернулася домів, теоретично теж зможуть візу отримати, якщо підчистять свої біографії для документів.

Повна заборона в’їзду на підставі ругромадянства. Незалежно від віку, статі, освіти й поглядів. Бо з 24 лютого нічого не змінилося: відколи ру насмілився заїхати в нашу країну на танку, а не на туристичному автобусі, і відколи ру насмілився залетіти в нашу країну на бомбардувальнику, а не рейсовим лоукостом – ні про які візи не може бути мови. Лише заборона в’їзду!

Нагадаю, багато країн Євросоюзу у перший же тиждень вторгнення припинили видачу віз росіянам. У Польщі, наприклад, росіян не заселяють у готель на підставі паспорта з двоголовою куркою.

Я вважаю, що мінімум до закінчення війни, а бажано й назавше треба заборонити в’їзд будь-кому з країни-агресора. І не перебирати різні сорти лайна на предмет м’якшості.

Єдиноправильний вихід у ситуації з візами – це відмовляти всім підряд. Думаю, українці можуть навіть скинутися на виготовлення єдиної печатки з текстом «Відмовлено», якщо держава має час і натхнення бавитися у вибірковість щодо громадян країни-окупанта.

Остап Дроздов

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.