“Навіть війна не робить з мр*зоти людей! Дуже хочемо з друзями знайти цю пару створінь, які вчора їхали потягом з Трускавця до Вінниці. Або хоча б зробити їх знаменитими”: українка

Трусить мене з ночі. Не знаю чого більше: люті чи безсильної образи. Бо навіть війна не робить з мразоти людей.

Дуже хочемо з друзями знайти цю пару створінь, які вчора їхали потягом з Трускавця до Вінниці. Або хоча б зробити їх знаменитими. У цих створінь було дві нижніх полки.

На одну з яких сів поранений боєць, який їхав з 4-х тижневої реабілітації. і ледве ходив. У бійця була верхня полка. Так вони його вигнали.

Навіть вмовляння провідниці не допомогли. їм було похуй, що він поранений, що він просто фізично не може ніяк дістатись до тієї полки. Розумію, що відчував поранений в ті хвилини.

Сам військовий з Київа, був багато раз там по контракту. В перший день позвонив воєнком і він поїхав. Був в Ірпіні, а далі на Донецькому напрямку. Отримав поранення. В Дніпрі виймали осколків частину, потім в Львові ще частину. 4 тижні проходив реабілітацію в Трускавці. Їде додому. Далі його чекає протезування.

Провідниця забрала бійця і поклала на полку при вході , де тримають білизну. В порязі їхала моя подруга з дитиною. Була б, я вони б вийшли там, де зайшли.

І додам , подруга пропонувала свою полку, вона купила нижню для своєі дитини з ДЦП, але солдат відмовився. Бо власне вони з дитиною були у схожій ситуаціі.

Для тих хто пише що це фсбешний вкид)) додаю дані потягу: 050Л. 5вагон. 27, і здається 41 і 42 місця. Потяг був вчора з Трускавця. Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia допоможете розібратись чому так сталось?

Таїса Гайда

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.