Небезпека! Путін з відчаю вибрав третій найкривавіший шлях: у кремлі усвідомили поразку і приступили до абсолютного терору

Диктатор РФ Путін перейшов до тактики терору в Україні, попередив Андрій Піонтковський.

Останніми днями спостерігається різка ескалація у війні, розв’язаної Кремлем. Армія Росії розпочала ракетний терор мирних міст та сіл України.

Причини загострення пояснив російський політолог Андрій Піонтковський в інтерв’ю телеканалу “Україна 24”, передає Діалог.ua.

“Це жест розпачу. Іде ескалація на всіх фронтах”, – розповів Піонтковський.

Він пов’язує різку ескалацію із провалом попередніх сценаріїв Кремля щодо поневолення України. Перший мав на увазі бліцкриг із захопленням Києва. Другий – примус України до капітуляції за допомогою західних союзників та так званого “італійського плану”.

“Італійський план давав Путіну не лише нові території, захоплені у Херсонській та Запорізькій областях, а й “кастрацію” Української держави: обмеження військових можливостей, заборона на постачання озброєння з-за кордону”, – нагадав політолог.

Він упевнений, що у Кремлі вже усвідомили свою поразку, проте зупинитися не можуть.

“Він (Путін – ред.) реаліст, він розуміє, що військовим шляхом його армія нічого не зможе зробити, тому обрано третій шлях… Терор. Абсолютний терор. Залякати і населення України та частину західних політиків”, – розповів Піонтковський.