Неділя, Зеленський вийшов і при всіх заявив: всі вже чули, що сталося на Сході? Хочу повідомити, що ми будемо захищати свою землю до останнього. У них немає жодних шансів

Президент України відвідав Харківщину. Про це він розповів у своєму офіційному телеграмному каналі, передає Кореспондент. Російські війська обстріляли один з районів Харкова після того, як стало відомо про приїзд президента України Володимира Зеленського.

“Харків. Передові позиції наших військових. Відчуваю безмежну гордість за наших захисників. Щодня, ризикуючи своїм життям, вони борються за свободу для України. Дякуємо кожному з вас за службу!” – написав він.

“2229 зруйнованих будинків у Харкові та області. Все відновимо, відбудуємо, наповнимо життям. У Харкові та у всіх інших містах та селах, куди прийшло зло”, – додав президент.

Як інформує пресслужба Офісу Президента, під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулася робоча нарада щодо ситуації в Харківській області та місті Харкові.

Цей візит став його першою офіційною появою за межами Київської області з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого.

“У цій війні окупанти намагаються вичавити хоча б якийсь результат для себе. Але їм уже давно слід зрозуміти, що ми будемо захищати свою землю до останнього. У них немає жодних шансів. Ми будемо боротись і обов’язково переможемо.”, – написано в офіційному телеграм-каналі