“Неможливо буде приховувати”: стало відомо, що Путін приймає сильні препарати, які можуть впливати на його психічний і психологічний стан

Погіршення стану здоров’я президента РФ Володимира Путіна визначатиме політику держави-агресора у найближчі 4 роки, а рівень можливостей російської влади зможе приховати це тільки до початку 2023 року.

У такому разі зростає ймовірність переходу можливостей ухвалення деяких рішень в Росії до окремих груп впливу серед силовиків. Про це повідомляє Robert Lansing Institute, передає Obozrevatel.

“Рівень можливостей російської влади достатній для того, щоб приховати наявні проблеми зі здоров’ям у Путіна до початку 2023 року. Водночас збільшується ймовірність того, що деякі рішення в Росії переходитимуть до окремих груп впливу”, – пише аналітичне видання.

За даними джерел Robert Lansing Institute, Путін може страждати на захворювання хребта, які стали наслідком раніше отриманих травм. І ці проблеми змушують його вживати сильні знеболювальні препарати, які можуть впливати на його психічний і психологічний стан. А з часом симптоми неврологічного характеру стають у нього більш вираженими.

“За такої тенденції їх неможливо буде приховувати в період 2023-2024 років. Цей час припадає на очікування так званого трансферу – контрольованої передачі влади в Росії від Володимира Путіна до наступника”, – відзначає видання.

У матеріалі припустили, що найбільш імовірними наступниками російського президента можуть стати представники силового блоку, наприклад, керівник СЗР Росії Сергій Наришкін, або глава ФСБ Олександр Бортніков.

Але існує ймовірність того, що влада в Росії перейде до міністра оборони Шойгу, який може створити ізоляцію навколо Путіна і монополізувати владу в державі, виходячи з власних президентських амбіцій.