Несподіваний вибір: Кондратюк сказав, кого варто відправити на Євробачення замість Alina Pash

Співачка Alina Pash (Аліна Паш), яка перемогла у Національному відборі на конкурс Євробачення-2022, вчинила правильно, відмовившись від участі у ньому. Найбільш прийнятною заміною їй була б співачка Roxolana (Роксолана Сирота).

Таку думку в ексклюзивному коментарі висловив продюсер і шоумен Ігор Кондратюк передає Обозреватель. “Аліна Паш, мабуть, вчинила правильно”, – зауважив він.

У цьому контексті продюсер додав: “Точно її слова (про законний спосіб потрапляння до окупованого Криму. – Ред.) були брехнею. Що б вона там не казала, але вона порушила це правило”.

“Проблема полягала в тому, що її не треба було взагалі допускати”, – зауважив Кондратюк.

Відповідаючи на запитання, хто міг би замість Паш представляти Україну на Євробаченні-2022, він сказав: “Я думаю, відповіді на це запитання не знає навіть суспільний мовник, який бездарно провів відбір”.

“Я б послав Roxolana. На мій погляд, це найформатніший виступ. А чи зрозуміє європейський глядач Kalush Orchestra і Wellboy, велике питання”, – підсумував продюсер.

Нагадаємо, під час Національного відбору Roxolana отримала 8 балів – 3 від журі та 5 від глядачів, що стало лише четвертим результатом. Її виступ можна переглянути тут: