“Ніяк не міг зрозуміти, що за рух під будинком Порошенка. Виявилося … присядьте! Це Зеленський вирішує свою проблему з офшорами і нерухомістю в Лондоні”: політолог

Ніяк не міг зрозуміти, що за рух і з якого приводу під будинком Порошенко в Козині. Зі сторони – просто маячня: група добірної тітушні бере в облогу хороми Петра, а у відповідь преторіанська гвардія Петра дражнить тітушню гарячим чаєм і булочками.

Виявилося … присядьте! Це Зеленський вирішує СВОЮ проблему з офшорами і нерухомістю в Лондоні на відмиті для Коломойського гроші з Привату!

Справа в тому, що в Лондоні відпікетували будинок Зеленського! І той нічого кращого не придумав, як надіслати тітушню Петру! Високі стосунки.

Зеленський, ти хоч пояснюй свої дії … не кожен зможе розібратися і зрозуміти! Вийди і скажи, що оскільки твої хороми в Лондоні піддалися атаці – ти вирішив надіслати тітушню … Петру! ))) Буду сміятися, якщо Петро до тих Лондонським пікетів взагалі відношення не має.

А може це Гонтарева тобі привіт прислала від МІ-6? Байден тобі ящик Пандори надіслав, щоб ти зіграв в нього… Гонтарева від МІ-6 дім твій пікетує… Ну справді … ну не від Петра ж вона тут харчувалася! Навіть 10 Співати не змогли б кришувати знищення банківської системи під глобалістів.

До речі … там в Австрії вже відставки почалися … і по всьому світу купа розслідувань … А ти в страуса граєш. Так я нагадаю – чим глибше голова в бетоні – тим вище попа! А добре зафіксована попа – в наркозі не потребує!

Добранок Секта!

Михайло Чаплига, політолог

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.